VEVOR Ηλεκτρικός Γερανός VEVOR 2200 lbs, 1600W 220V με Ασύρματο Χειριστήριο, 40ft Ύψος Ανύψωσης, Χαλκός Κινητήρας DD2200LBS21FT8V69V2
Κωδικός προϊόντος : DD2200LBS21FT8V69V2 ID : 41986
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Ηλεκτρικού Ανυψωτήρα VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Ηλεκτρικού Ανυψωτήρα VEVOR
  • Χωρητικότητα Ανύψωσης: 2200 lbs / 1000 kg
  • Ισχύς Κινητήρα: 1600W
  • Τάση: 220V
  • Ύψος Ανύψωσης (Μονό Καλώδιο): 40 ft / 12 m
  • Ταχύτητα Ανύψωσης (Μονό Καλώδιο): 33 ft/min
  • Ασύρματο Τηλεχειριστήριο: Περιλαμβάνεται
Ηλεκτρικός Γερανός VEVOR 2200 lbs, 1600W 220V με Ασύρματο Χειριστήριο, 40ft Ύψος Ανύψωσης, Χαλκός Κινητήρας DD2200LBS21FT8V69V2
Ανακαλύψτε τον Ηλεκτρικό Γερανό VEVOR με ανυψωτική ικανότητα 2200 lbs (1000 kg) και ισχύ 1600W. Ιδανικός για χρήση σε γκαράζ, αποθήκες και εργοστάσια, αυτός ο γερανός προσφέρει αξιοπιστία και απόδοση.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Γάντζος από Κράμα Χάλυβα: Ανθεκτικός και ασφαλής για βαριά φορτία.
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας: Εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση και αντοχή.
  • Ασύρματος Χειρισμός: Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο για εύκολη και ασφαλή λειτουργία.
  • Πλεγμένο Ατσάλινο Καλώδιο: Διάμετρος Φ6mm με μήκος 12m (19 κλώνων) για αντοχή και ασφάλεια.
  • Επιπλέον Ιμάντες: Περιλαμβάνονται για επιπλέον ασφάλεια και ευελιξία.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Τάση: 220V
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 19.5 x 6.9 x 10.2 inch / 495 x 175 x 260 mm