VEVOR Καλώδιο Φόρτισης VEVOR Type 2 σε Type 2 32A 7m 22kW TPU OBDDCCD22KW7MWHHTV0
Κωδικός προϊόντος : OBDDCCD22KW7MWHHTV0 ID : 39905
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καλωδίου Φόρτισης VEVOR Καλώδιο Φόρτισης Ηλεκτρικού Οχήματος VEVOR
  • Υψηλή Συμβατότητα: Συμβατό με πολλούς τύπους ηλεκτρικών οχημάτων.
  • Πιστοποίηση CE & TUV: Εγγυημένη ασφάλεια και αξιοπιστία.
  • Υπερταχεία Φόρτιση: Μέγιστη ισχύς 22 kW για γρήγορη φόρτιση.
  • Καθαρός Χαλκός: Καλώδιο από καθαρό χαλκό για βέλτιστη αγωγιμότητα.
  • Σχεδιασμός με Σκέψη: Ανθεκτικό υλικό και εργονομικός σχεδιασμός.
  • Αντοχή σε Θερμοκρασίες: Λειτουργεί από -30℃ έως 55℃.
Καλώδιο Φόρτισης VEVOR Type 2 σε Type 2 32A 7m 22kW TPU OBDDCCD22KW7MWHHTV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Καλώδιο Φόρτισης Ηλεκτρικού Οχήματος VEVOR Type 2 σε Type 2 - 32A, 7m, 22kW TPU
Υπερταχεία Φόρτιση: Με μέγιστη ισχύ 22 kW και ρεύμα 32A, απολαύστε γρήγορη και αποτελεσματική φόρτιση για το όχημά σας.
Καλώδιο από Καθαρό Χαλκό: Η χρήση καθαρού χαλκού εξασφαλίζει άριστη αγωγιμότητα και αντοχή.
  • Υλικό Επαφών: Κράμα Χαλκού, Επικάλυψη Αργύρου
  • Υλικό Περιβλήματος: Θερμοπλαστικό, Ανθεκτικό στη Φωτιά
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30℃ έως 55℃ / -22 έως 131℉
  • Φάση: Τριφασικό
  • Μέγιστη Ισχύς: 22 kW
  • Τάση Εισόδου: AC 380V, 50 Hz
  • Διατομή Καλωδίου: 5*6mm² + 1*0.75mm², TPU
  • Βαθμός Προστασίας: IP66
  • Μοντέλο: ZL-GGS-221026-03
  • Μήκος Καλωδίου: 22.9 ft / 7 m
  • Μέγιστο Ρεύμα: 32A