VEVOR Καρέκλα Βαρύτητας VEVOR 26" για Εσωτερικό & Εξωτερικό Χώρο LZLTYHS26HHKDFO3ZV0
Κωδικός προϊόντος : LZLTYHS26HHKDFO3ZV0 ID : 41542
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Αναδίπλωση: Η καρέκλα αναδιπλώνεται εύκολα για αποθήκευση και μεταφορά.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένη για να αντέχει βάρος έως 500 lbs/226.8 kg.
  • Πολλαπλή Χρήση: Ιδανική για χαλάρωση σε διάφορους χώρους, όπως κήπους, βεράντες και σαλόνια.
  • Σκέψη για Προστασία: Σχεδιασμένη με γνώμονα την άνεση και την ασφάλεια του χρήστη.
Καρέκλα Βαρύτητας VEVOR 26" για Εσωτερικό & Εξωτερικό Χώρο LZLTYHS26HHKDFO3ZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας 26"
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας: Απολαύστε την αίσθηση της μηδενικής βαρύτητας για απόλυτη χαλάρωση.
  • Εύκολη Αναδίπλωση: Σχεδιασμένη για εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
  • Χρήση Όλες τις Εποχές: Κατάλληλη για κάθε εποχή του χρόνου.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για το σπίτι, τον κήπο ή την παραλία.
  • Προσεγμένη Προστασία: Σχεδιασμένη για να προσφέρει άνεση και ασφάλεια.
Διαστάσεις:
  • Όρθια: 34.05 x 25.39 x 43.7 in/865 x 645 x 1110 mm
  • Αναδιπλωμένη: 36.02 x 25.39 x 5.91 in/915 x 645 x 150 mm
  • Επίπεδη: 62.6 x 25.39 x 31.3 in/1590 x 645 x 795 mm