VEVOR Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας VEVOR 33" για Εσωτερικό & Εξωτερικό Χώρο LZLTYHS33HHK90DO9V0
Κωδικός προϊόντος : LZLTYHS33HHK90DO9V0 ID : 41541
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καρέκλας Μηδενικής Βαρύτητας VEVOR Χαρακτηριστικά Καρέκλας Μηδενικής Βαρύτητας VEVOR
  • Εύκολη Αναδίπλωση: Η καρέκλα μπορεί να διπλωθεί εύκολα για αποθήκευση και μεταφορά.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένη για να αντέχει βάρος έως 500 lbs/226.8 kg.
  • Πολλαπλή Χρήση: Ιδανική για χαλάρωση, ανάγνωση ή ακόμα και για ύπνο.
  • Στοχαστική Προστασία: Σχεδιασμένη για να προσφέρει άνεση και υποστήριξη.
Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας VEVOR 33" για Εσωτερικό & Εξωτερικό Χώρο LZLTYHS33HHK90DO9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας 33"
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Καρέκλα Μηδενικής Βαρύτητας: Απολαύστε την αίσθηση της μηδενικής βαρύτητας για απόλυτη χαλάρωση.
  • Εύκολη Αναδίπλωση: Σχεδιασμένη για εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
  • Χρήση Όλες τις Εποχές: Κατάλληλη για χρήση καθ' όλη τη διάρκεια του έτους.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για χαλάρωση στον κήπο, το μπαλκόνι ή το σαλόνι σας.
  • Στοχαστική Προστασία: Προσφέρει άνεση και υποστήριξη για το σώμα σας.
Διαστάσεις Προϊόντος:
  • Όρθια: 34.05 x 32.48 x 43.7 in/865 x 825 x 1110 mm
  • Αναδιπλωμένη: 36.02 x 32.48 x 5.91 in/915 x 825 x 150 mm
  • Επίπεδη: 62.6 x 32.48 x 31.3 in/1590 x 825 x 795 mm