VEVOR Κοπτικό Χαρτιού VEVOR, Γκιλοτίνα 15", 16 Φύλλα, Βαρύ Καθήκον για Χαρτόνι/Χαρτί SDQZJZXQZJ15AQ68NV0
Κωδικός προϊόντος : SDQZJZXQZJ15AQ68NV0 ID : 40718
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αβίαστη Χρήση
  • Αποτελεσματική Κοπή
  • Ανθεκτική και Σταθερή
  • Τριπλή Προστασία
  • Χρήση Παντού
  • Άνετη και Εύκολη
Κοπτικό Χαρτιού VEVOR, Γκιλοτίνα 15", 16 Φύλλα, Βαρύ Καθήκον για Χαρτόνι/Χαρτί SDQZJZXQZJ15AQ68NV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κοπτικό Χαρτιού, Γκιλοτίνα, 15" Μήκος Κοπής, Χωρητικότητα 16 Φύλλων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολη Χρήση: Σχεδιασμένο για άνετη και απλή λειτουργία.
  • Αποτελεσματική Κοπή: Κόβει με ακρίβεια και ταχύτητα.
  • Ανθεκτικό και Σταθερό: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση.
  • Τριπλή Προστασία: Διαθέτει προστατευτική ράγα και κλείδωμα λεπίδας για ασφάλεια.
  • Χρήση Παντού: Ιδανικό για κάθε χώρο, από το σπίτι μέχρι το γραφείο.
  • Άνετο και Εύκολο: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Υλικό Λεπίδας: Ατσάλι 45#
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 15" / 381 mm
  • Χρώμα: Λευκό + Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: 825
  • Βάρος Προϊόντος: 6.5 lbs / 2.95 kg
  • Μέγιστη Χωρητικότητα Κοπής: 16 Φύλλα
  • Υλικό Βάσης: A3
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 22.75" x 13.11" x 3.14" / 578 x 333 x 80 mm