VEVOR Κουτί Παράδοσης Δεμάτων VEVOR με Κωδικό Κλείδωμα, Αντικλεπτικό, Αδιάβροχο BGXDXGKB205INBA5GV0
Κωδικός προϊόντος : BGXDXGKB205INBA5GV0 ID : 46414
Σύντομη περιγραφή
  • Έξυπνος Κωδικός Αντικλεπτικός: Προστατεύστε τα πακέτα σας με έναν ασφαλή κωδικό κλειδώματος.
  • Πολυτελής Γαλβανισμένος Χάλυβας: Κατασκευασμένο από 0.8mm γαλβανισμένο χάλυβα για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Εξαιρετικός Χώρος Αποθήκευσης: Μέγιστο μέγεθος αποθήκευσης πακέτου: 34.6 x 19.8 x 19 cm.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή διαδικασία εγκατάστασης για γρήγορη τοποθέτηση.
  • Πιστοποίηση Ποιότητας ISO: Διασφαλίζει την υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία του προϊόντος.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για χρήση σε διάφορες τοποθεσίες, όπως βεράντες και πεζοδρόμια.
Κουτί Παράδοσης Δεμάτων VEVOR με Κωδικό Κλείδωμα, Αντικλεπτικό, Αδιάβροχο BGXDXGKB205INBA5GV0
Διαστάσεις: 15.4" x 10.6" x 20.5" (39 x 27 x 52.2 cm)
Χρώμα: Μαύρο
Μέγιστη Χωρητικότητα Βάρους: 15-20 kg
Μέγιστο Μέγεθος Πακέτου: 13.6 x 8 x 7.5 in (34.6 x 19.8 x 19 cm)
Μέγεθος Υποδοχής Παράδοσης: 13.6 x 8 x 19.7 in (34.6 x 19.8 x 50 cm)