VEVOR Λαβίδες Σιδηρουργού VEVOR 18” Wolf Jaw, Ανθρακούχο Ατσάλι, για Πεταλοποιία και Σφυρηλάτηση DZQDPQWOLF18DRJA7V0
Κωδικός προϊόντος : DZQDPQWOLF18DRJA7V0 ID : 45440
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 309 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εργονομικός Σχεδιασμός
  • Ανθεκτική Κατασκευή από Ανθρακούχο Χάλυβα
  • Πριμοδοτημένος Χάλυβας A3
  • Κατάλληλο για Αρχάριους και Επαγγελματίες
  • Εκτεταμένος Σχεδιασμός Λαβής
  • Γωνία Μέγιστου Άνοιγματος Σιαγόνας: 96±5°
Λαβίδες Σιδηρουργού VEVOR 18” Wolf Jaw, Ανθρακούχο Ατσάλι, για Πεταλοποιία και Σφυρηλάτηση DZQDPQWOLF18DRJA7V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Λαβίδες Σιδηρουργού VEVOR, 18” Wolf Jaw Tongs
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Τύπος Προϊόντος: Wolf Jaw
  • Μήκος Λαβής: 15.5" / 394 mm
  • Μέγιστο Πάχος Λαβής: 0.74" / 19.0 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 18" x 1.5" x 0.75" / 458 x 38 x 19.0 mm ±10 mm
  • Καθαρό Βάρος: 2.47 lbs / 1.12 kg
  • Κύριο Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Υλικό Πριτσινιού: Ατσάλι A3
  • Μέγιστο Πάχος Σιαγόνας: 0.31" / 8 mm