VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1200 W VEVOR SYWGDCLZ1220V479UV2
Κωδικός προϊόντος : SYWGDCLZ1220V479UV2 ID : 36559
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος διάτρησης (τρυπάνι): 40 mm
  • Διάμετρος διάτρησης (Στριφτό τρυπάνι): 16 mm
  • Βάθος διάτρησης: 55 mm
  • Απόσταση διαδρομής: 160 mm
  • Ισχύς: 1200 W
Μαγνητικό Δράπανο 1200 W VEVOR SYWGDCLZ1220V479UV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Το μαγνητικό δράπανο, από την εταιρία VEVOR, διαθέτει ισχύς 1200 W και τρυπάει με ταχύτητα 0-580 RPM χωρίς βήμα έως μέγιστο βάθος 55 mm και μέγιστο πλάτος 40 mm. Με τον ισχυρό κινητήρα 2.6A, τρυπάει εύκολα το βιομηχανικό ατσάλι. Η διπλή ράγα οδηγού από κράμα αλουμινίου προσθέτει ακαμψία και βελτιώνει την αντοχή στη φθορά. Μπορεί να προσαρμόσει το ύψος του κινητήρα για να πάρει την μέγιστη απόσταση διαδρομής 160 mm.
Η συσκευασία περιλαμβάνει:
  • Μύτες πυρήνα (12 mm)
  • Περιστρεφόμενο τρυπάνι (10 mm)
  • Δεξαμενή Ψυκτικού
  • Τσοκ τρυπανιού
  • Δαχτυλήθρα (6.34 x 102 mm)
  • Σχοινί
  • Θήκη
  • Εγχειρίδιο
Χαρακτηριστικά:
  • Βάθος διάτρησης: 55 mm
  • Απόσταση διαδρομής: 160 mm
  • Ράγα οδηγού από κράμα αλουμινίου
  • Εργονομικές λαβές για εύκολη μεταφορά
  • Διαστάσεις μαγνητικής βάσης: 166 x 80 x 50 mm
  • Διαστάσεις θήκης: 51 x 40 x 18 cm
  • Διαστάσεις προϊόντος: 136 x 28 x 12 cm
  • Βάρος προϊόντος: 13 Kg
  • Τροφοδοσία: 220V/ 50-60Hz
  • Ισχύς: 1200 W