VEVOR Μηχανή Κοπής Βινυλίου VEVOR 28" με Βάση και Λογισμικό SignMaster KZJSK720T220VTAXZV2
Κωδικός προϊόντος : KZJSK720T220VTAXZV2 ID : 45844
  1. Ακριβής Κοπή: Ακρίβεια κοπής 0.0004 in / 0.01 mm για τέλεια αποτελέσματα.
  2. Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα και Δύναμη: Ταχύτητα κοπής 10 - 800 mm/s και δύναμη κοπής 10 - 500 g για προσαρμογή στις ανάγκες σας.
  3. Ψηφιακός Πίνακας LED: Εύκολη διαχείριση και ρύθμιση μέσω του ψηφιακού πίνακα.
  4. Συμβατότητα με Windows: Λειτουργεί με Windows XP / VISTA / 7 / 8 / 10 / 11.
  5. Περιλαμβάνει Λογισμικό SignMaster: Επαγγελματικό λογισμικό για σχεδιασμό και κοπή.
  6. Ευρεία Χρήση: Ιδανικό για πινακίδες, πανό και αυτοκόλλητα.
Μηχανή Κοπής Βινυλίου VEVOR 28" με Βάση και Λογισμικό SignMaster KZJSK720T220VTAXZV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μηχανή Κοπής Βινυλίου VEVOR, Κοπτικό Plotter 28 ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αψεγάδιαστη Ευθυγράμμιση Κοπής: Εξασφαλίζει τέλεια αποτελέσματα κάθε φορά.
  • Ακριβής Κοπή: Με ακρίβεια κοπής 0.0004 in / 0.01 mm.
  • Ψηφιακός Πίνακας LED: Εύκολη ρύθμιση και παρακολούθηση.
  • Διασύνδεση USB και COM: Συμβατότητα με πολλαπλά συστήματα.
  • Πέντε Ρολά Βινυλίου: Ξεκινήστε άμεσα τις δημιουργίες σας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος Λεπίδας: 0.08 in / 2 mm
  • Μνήμη: 16 MB
  • Μήκος Λεπίδας: 0.91 in / 23 mm
  • Γωνία Λεπίδας: 45 Μοίρες
  • Τύπος Περιγράμματος: Χειροκίνητο Περίγραμμα
  • Αριθμός Ρολλών Πίεσης: 3
  • Συμβατό Σύστημα: Windows XP / VISTA / 7 / 8 / 10 / 11
  • Ταχύτητα Κοπής: 10 - 800 mm / s
  • Κινητήρας Οδήγησης: Βηματικός Κινητήρας
  • Μέγιστο Πλάτος Τροφοδοσίας Χαρτιού: 28.3 in / 720 mm
  • Γλώσσα: DM/PL, HP/GL
  • Μητρική Πλακέτα: ARM
  • Μοντέλο: SK-720T
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 24.8 in / 630 mm
  • Λογισμικό: SignMaster
  • Δύναμη Κοπής: 10 - 500 g
  • Αριθμός Λεπίδων: 3
  • Καθαρό Βάρος: 29.76 lbs / 13.5 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 37.40 x 20.47 x 41.73 in / 95 x 52 x 106 cm
  • Μέγεθος Βινυλίου: 23 x 39 in / 60 x 100 cm