VEVOR Προστατευτικός Κώνος VEVOR 48", Χάλυβας 4.5", Κίτρινος με 8 Άγκυρες AQZYCHS484.52DZ38V0
Κωδικός προϊόντος : AQZYCHS484.52DZ38V0 ID : 46954
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Σύντομη περιγραφή
  • Ύψος Προϊόντος: 48" / 122 cm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.12" / 3 mm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 4.5" / 11.4 cm
  • Υλικό: Q235 Χάλυβας
  • Χρώμα: Μαύρο & Κίτρινο
  • Βάρος: 30.86 lbs / 14.00 kg
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Προστατευτικός Κώνος VEVOR 48", Χάλυβας 4.5", Κίτρινος με 8 Άγκυρες AQZYCHS484.52DZ38V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Στύλος Ασφαλείας, Ύψος 48 Ίντσες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ασφαλής Προστασία: Ιδανικός για την προστασία της περιουσίας σας από ατυχήματα και ζημιές.
  • Ποιοτική Βάση: Περιλαμβάνει βάση υψηλής ποιότητας για σταθερή τοποθέτηση.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Περιλαμβάνει 8 αγκύρια για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Ύψος Προϊόντος: 48" / 122 cm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.12" / 3 mm
  • Μέγεθος Βάσης: 7.9" x 7.9" / 20 x 20 cm