VEVOR Πτυσσόμενο Ντουλάπι Τοίχου VEVOR, Μεταλλικό Ντουλάπι Γκαράζ 26" Μαύρο BGSGJJ120LBSECZZ6V0
Κωδικός προϊόντος : BGSGJJ120LBSECZZ6V0 ID : 40776
Σύντομη περιγραφή
  • Ανθεκτικό Υλικό: Κατασκευασμένο από ανθεκτικό μέταλλο για μακροχρόνια χρήση.
  • Μαγνητικές Πόρτες: Οι πόρτες διαθέτουν μαγνητική έλξη για ασφαλές κλείσιμο.
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος: Προσφέρει δυνατότητα ρύθμισης ύψους για προσαρμογή στις ανάγκες σας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Γρήγορη και απλή εγκατάσταση για άμεση χρήση.
This HTML code lists the top features of the cabinet in Greek, formatted as a bulleted list.
Πτυσσόμενο Ντουλάπι Τοίχου VEVOR, Μεταλλικό Ντουλάπι Γκαράζ 26" Μαύρο BGSGJJ120LBSECZZ6V0
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ανθεκτικό Υλικό: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μέταλλο για μακροχρόνια χρήση.
  • Μαγνητικές Πόρτες: Οι πόρτες κλείνουν με μαγνητική έλξη για ασφαλή αποθήκευση.
  • Οπές για Καλώδια: Διαθέτει οπές για την εύκολη διέλευση καλωδίων.
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος: Προσαρμόστε το ύψος των ραφιών σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
  • Γρήγορη και Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για άμεση τοποθέτηση.
Διαστάσεις:
  • Διαστάσεις Ντουλαπιού: 26 x 12 x 26 in (660 x 305 x 660 mm)
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.1 x 28.7 x 4.72 in (740 x 730 x 120 mm)