VEVOR Ράφι Αποθήκευσης VEVOR, 5 Επιπέδων, 2000 lbs, Μεταλλικό, 30"x12"x60", Μαύρο SXHJC12DX30WXTUZMV0
Κωδικός προϊόντος : SXHJC12DX30WXTUZMV0 ID : 46582
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 690 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Χωρίς περίπλοκες διαδικασίες, η συναρμολόγηση γίνεται γρήγορα και απλά.
  • Ρυθμιζόμενα Ράφια: Προσαρμόστε την απόσταση των ραφιών ανά 1.5" (38 mm) για να ταιριάζει στις ανάγκες σας.
  • Πολλαπλά Σενάρια Χρήσης: Ιδανικό για κουζίνα, αποθήκη, μπάνιο, πλυσταριό και άλλα.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Ράφι Αποθήκευσης VEVOR, 5 Επιπέδων, 2000 lbs, Μεταλλικό, 30"x12"x60", Μαύρο SXHJC12DX30WXTUZMV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ράφι Αποθήκευσης VEVOR, 5 Επιπέδων Ρυθμιζόμενο, Χωρητικότητα 2000 lbs, Βαρέως Τύπου Μεταλλικό Ράφι Οργάνωσης Γκαράζ, Μαύρο, 30" Μ x 12" Π x 60" Υ για Κουζίνα, Παντοπωλείο, Υπόγειο, Μπάνιο, Πλυσταριό Ισχυρή Αντοχή & Τακτοποιημένη Αποθήκευση
Κομψή και Ανθεκτική στις Γρατζουνιές Επίστρωση
Η κομψή μαύρη επίστρωση προσφέρει αντοχή στις γρατζουνιές, διατηρώντας το ράφι σας σαν καινούργιο.
Συναρμολόγηση Χωρίς Κόπο
Η συναρμολόγηση είναι απλή και γρήγορη, χωρίς την ανάγκη για εξειδικευμένα εργαλεία.
Ρυθμιζόμενα Ράφια
Ένα Ράφι, Πολλαπλές Χρήσεις
Ιδανικό για κουζίνα, παντοπωλείο, υπόγειο, μπάνιο και πλυσταριό. Προσαρμόζεται σε κάθε χώρο.
Στιβαρό Υλικό
Κατασκευασμένο από SPCC ανθρακούχο χάλυβα και MDF σανίδες, προσφέρει αντοχή και σταθερότητα.
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 30" x 12" x 60" / 75 x 30 x 152 cm