VEVOR Ράφι Αποθήκευσης VEVOR, 5 Επιπέδων, 2000 lbs, Μεταλλικό, 60"x24"x78", Μαύρο XLZLKHJCL24DXIG4AV0
Κωδικός προϊόντος : XLZLKHJCL24DXIG4AV0 ID : 46594
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Χωρίς περίπλοκες διαδικασίες, επιτρέπει γρήγορη και απλή εγκατάσταση.
  • Ρυθμιζόμενα Ράφια: Προσαρμόστε την απόσταση των ραφιών ανά 1.5" (38 mm) για να ταιριάζει στις ανάγκες σας.
  • Πολλαπλά Σενάρια Χρήσης: Ιδανικό για κουζίνα, αποθήκη, μπάνιο, πλυσταριό και ντουλάπα.
Ράφι Αποθήκευσης VEVOR, 5 Επιπέδων, 2000 lbs, Μεταλλικό, 60"x24"x78", Μαύρο XLZLKHJCL24DXIG4AV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Διαστάσεις: 60" Μ x 24" Π x 78" Υ (152.4 x 61 x 198.1 cm)
Ισχυρή Φόρτωση & Τακτική Αποθήκευση
  • Ανθεκτική κατασκευή με συνολική χωρητικότητα 2000 lbs (907.2 kg).
  • Κάθε ράφι μπορεί να υποστηρίξει έως 400 lbs (181.4 kg).
Κομψή και Ανθεκτική στην Γρατσουνιά Επίστρωση
  • Κατασκευασμένο από SPCC ανθρακούχο χάλυβα με επίστρωση σκόνης για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Γρήγορη και απλή συναρμολόγηση χωρίς κόπο.
Ρυθμιζόμενα Ράφια