Κωδικός προϊόντος : LYDZT38X60PVCAUR5V0 ID : 39492
Σύντομη περιγραφή
  • Πλήρες Σύστημα Αποστράγγισης
  • Ευκολία Εγκατάστασης
  • Μεμβράνη HDPE
  • Δίσκος Αποστράγγισης με Εκτροπή
  • Δύο Κουρμπαριστά Κόβματα
  • Τετράγωνη Οδοντωτή Σπάτουλα
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Στεγανοποίησης Ντους VEVOR με Δίσκο 38''x60'' και Εκκεντρική Αποχέτευση
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Δύο Κοπτόμενα Κράσπεδα: Προσαρμόζονται εύκολα στις ανάγκες του χώρου σας.
  • Μεμβράνη HDPE: Καλύπτει 121.3 τετραγωνικά πόδια (11.3 m²) για απόλυτη στεγανοποίηση.
  • Υλικό Φλάντζας: Κατασκευασμένο από PVC για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Δίσκος Ντους: Διαστάσεις 38 in x 60 in (965.2 mm x 1524 mm).
  • Σχάρα: Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι 304, διαστάσεων 4 in x 4 in (10 cm x 10 cm).
  • Κράσπεδο Ντους: Διαστάσεις 38 in × 4.5 in × 6 in (965.2 mm × 114.3 mm × 152.4 mm).