VEVOR Σετ Καρυδάκια Βαθιάς Υποδοχής VEVOR 1/2", 13 Τεμαχίων, Μετρικά 10-24mm CJTTZJ12CRV13FHOHV0
Κωδικός προϊόντος : CJTTZJ12CRV13FHOHV0 ID : 45372
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 399 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Πλήρεις Προδιαγραφές: Περιλαμβάνει 13 κομμάτια μετρητικών βαθιών καρυδιών από 10 mm έως 24 mm.
  • Αντοχή σε Υψηλή Ροπή: Σχεδιασμένο να αντέχει σε υψηλές ροπές για επαγγελματική χρήση.
  • Ευδιάκριτες Ενδείξεις Μεγεθών: Εύκολη ανάγνωση των μεγεθών για γρήγορη και ακριβή επιλογή.
Σετ Καρυδάκια Βαθιάς Υποδοχής VEVOR 1/2", 13 Τεμαχίων, Μετρικά 10-24mm CJTTZJ12CRV13FHOHV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Καρυδάκια Κρούσης VEVOR 1/2" Drive, 13 Τεμαχίων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα CR-V για μέγιστη αντοχή.
  • Αντοχή σε Υψηλή Ροπή: Σχεδιασμένο να αντέχει σε υψηλές ροπές για απαιτητικές εργασίες.
  • Βαριά Θήκη Μεταφοράς: Περιλαμβάνει ανθεκτική θήκη για εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
  • Επεξεργασία Μαύρης Φωσφάτωσης: Προστασία από τη διάβρωση και τη φθορά.
Περιεχόμενα Σετ:
Το σετ περιλαμβάνει τα εξής μεγέθη καρυδάκια: 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm, 24 mm.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Αριθμός Μοντέλου: SS217813A
  • Υλικό: Κράμα Χάλυβα CR-V
  • Σκληρότητα: HRC42-48
  • Καθαρό Βάρος: 6.83 lbs / 3.1 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.93 x 6.02 x 2.28 in / 303 x 153 x 58 mm