VEVOR Σετ Ντραμς για Παιδιά με Σκαμπό VEVOR SJTJZGSGZ14HSQWVHV0
Κωδικός προϊόντος : SJTJZGSGZ14HSQWVHV0 ID : 38612
Σύντομη περιγραφή
Αριθμός Τυμπάνων: 3
Χρώμα: Μαύρο
Κύριο Υλικό: Λεύκα, PET, Ανθρακούχος Χάλυβας
Καθαρό Βάρος: 8.25 kg
Σετ Ντραμς για Παιδιά με Σκαμπό VEVOR SJTJZGSGZ14HSQWVHV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά:
  • Eνισχυμένο τύμπανο με κεφαλή PET
  • Μπάσο τύμπανο 14" με πεντάλ, ταμπούρο 10", τομ τύμπανο 8" και κύμβαλο 10" με βάση