Κωδικός προϊόντος : XSRGXJS48YCA5XA8BV0 ID : 41217
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 985 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Τεχνητού Δέντρου Κέδρου Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ρεαλιστικό και Φυσικό: Το δέντρο προσφέρει μια ρεαλιστική εμφάνιση που μοιάζει με φυσικό κέδρο.
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλούσιο και Πλήρες: Το δέντρο είναι πυκνό και γεμάτο, προσφέροντας μια εντυπωσιακή εμφάνιση.
  • Εύκολο στη Χρήση: Ελαφρύ και εύκολο στη μετακίνηση, μπορεί να τοποθετηθεί οπουδήποτε.
Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Κέδρου 1,2μ VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση UV XSRGXJS48YCA5XA8BV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Κέδρου 4' - Διακοσμητικά Φυτά Εσωτερικού/Εξωτερικού Χώρου
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πλούσια και Πλήρη: Με πλούσιο φύλλωμα που προσφέρει μια γεμάτη και φυσική εμφάνιση.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικά για διακόσμηση τόσο εσωτερικών όσο και εξωτερικών χώρων.
  • Εύκολη Χρήση: Τοποθετήστε τα εύκολα σε οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού ή του κήπου σας.
Προδιαγραφές:
  • Τύπος Προϊόντος: Κέδρος
  • Ύψος Αντικειμένου: 48 in / 121.9 cm
  • Ύψος Βάσης: 4.7 in / 12 cm
  • Χρώμα: Δύο Τόνων Φρέσκο Πράσινο PE
  • Αριθμός Μοντέλου: SM-BS-120
  • Πλάτος Βάσης: 5.5 in / 14 cm
  • Ποσότητα: 2 τεμάχια
  • Καθαρό Βάρος: 7.4 kg
  • Τεχνική Κατασκευής Κορμού: Κόλληση Μανικιού
  • Κύριο Υλικό: PE
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 380 x 380 x 1230 mm / 15.0 x 15.0 x 48.4 in