VEVOR Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Κέδρου 3' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση UV XSRGXJS36YCAQ7I5UV0
Κωδικός προϊόντος : XSRGXJS36YCAQ7I5UV0 ID : 41216
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 679 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Τεχνητού Δέντρου Κέδρου Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Ρεαλιστικό και Φυσικό: Το δέντρο προσφέρει μια ρεαλιστική εμφάνιση που μοιάζει με φυσικό κέδρο.
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλούσιο και Πλήρες: Το δέντρο είναι πυκνό και γεμάτο, προσφέροντας μια εντυπωσιακή εμφάνιση.
  • Εύκολο στη Χρήση: Ελαφρύ και εύκολο στη μετακίνηση, μπορεί να τοποθετηθεί οπουδήποτε.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Κέδρου 3' VEVOR για Εσωτερική/Εξωτερική Διακόσμηση UV XSRGXJS36YCAQ7I5UV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ 2 Τεχνητά Δέντρα Κέδρου 3' - Διακοσμητικό Φυτό UV για Εσωτερικούς/Εξωτερικούς Χώρους
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πλούσια και Πλήρη: Το πυκνό φύλλωμα προσφέρει μια γεμάτη και εντυπωσιακή εμφάνιση.
  • Εύκολη Χρήση: Τοποθετήστε τα οπουδήποτε για άμεση ανανέωση του χώρου σας.
Προδιαγραφές Προϊόντος:
  • Τύπος Προϊόντος: Κέδρος
  • Ύψος Αντικειμένου: 36 in / 91.4 cm
  • Ύψος Βάσης: 4.3 in / 11 cm
  • Χρώμα: Δύο Τόνων Φρέσκο Πράσινο PE
  • Αριθμός Μοντέλου: SM-BS-90
  • Πλάτος Βάσης: 4.7 in / 12 cm
  • Ποσότητα: 2 τεμάχια
  • Καθαρό Βάρος: 4.8 kg
  • Τεχνική Κατασκευής Κορμού: Κόλληση με Μανίκι
  • Κύριο Υλικό: PE
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 300 x 300 x 900 mm / 11.8 x 11.8 x 35.4 in