VEVOR Σετ 3 Δίσκων Διαμαντιού VEVOR 14" για Σκυρόδεμα JGSQGJP350MM3R95EV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP350MM3R95EV0 ID : 46205
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Εξωτερική: 14 ίντσες / 350 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.35 x 15.35 x 0.71 ίντσες / 390 x 390 x 18 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 12.19 lbs / 5.53 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Σετ 3 Δίσκων Διαμαντιού VEVOR 14" για Σκυρόδεμα JGSQGJP350MM3R95EV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σετ 3 Δίσκων Διαμαντιών 14 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
  • Γρήγορη Κοπή: Σχεδιασμένοι για ταχύτητα και αποτελεσματικότητα στην κοπή.
  • Ασφαλείς και Χωρίς Φθορά Δοντιών: Εξασφαλίζουν ασφαλή χρήση χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολλαπλών Χρήσεων: Ιδανικοί για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Κατάλληλοι για χρήση με διάφορα εργαλεία κοπής.
  • Κατάλληλοι για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Προσαρμόζονται σε διαφορετικές συνθήκες εργασίας.
Διαστάσεις: