VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 22" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS22YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS22YC3G001V0 ID : 43475
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 319 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR
  • Μη-σκουριασμένο Ατσάλι: Κατασκευασμένα από ανθρακούχο ατσάλι που δεν σκουριάζει.
  • Βαριά Σταθερότητα: Σχεδιασμένα για να παρέχουν εξαιρετική σταθερότητα.
  • Προστατευτικά Δαπέδου από Καουτσούκ: Προστατεύουν το δάπεδο από γρατζουνιές και φθορές.
  • Ενισχυμένη Βάση Στήριξης: Παχύτερη βάση για μεγαλύτερη αντοχή.
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για την εγκατάσταση.
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 22" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS22YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 22 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 22" / 55.9 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 1.1 lbs / 0.51 kg
  • Διαστάσεις Πλάκας Στήριξης: 4.3x4.3" / 11 x 11 cm