VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR Hairpin 34" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS34YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS34YC3G001V0 ID : 43472
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 329 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Ποδιών Τραπεζιού VEVOR
  • Υλικό: Χάλυβας Άνθρακα
  • Μη Σκουριασμένος Χάλυβας: Ανθεκτικός στη σκουριά για μακροχρόνια χρήση
  • Ικανότητα Φορτίου: 220 lbs / 100 kg ανά πόδι
  • Προστατευτικό Δαπέδου: Λαστιχένιο προστατευτικό για την αποφυγή γρατζουνιών
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Εφαρμογή: Κατάλληλο για τραπέζια, καρέκλες, πάγκους και άλλα έπιπλα
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR Hairpin 34" για Βάρος 220lbs από Ανθρακοχάλυβα TZZT4PCS34YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 34 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 34" / 86.3 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 1.58 lbs / 0.72 kg
  • Πλάκα Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm (Μ x Π)