VEVOR Φορητός Φορτιστής EV Τύπου 2 για Ηλεκτρικά Αυτοκίνητα με Καλώδιο Φόρτισης 16A CEE 16 VEVOR OGBXC11KWWIFIVDUMV2
Κωδικός προϊόντος : OGBXC11KWWIFIVDUMV2 ID : 38608
Σύντομη περιγραφή
  • Τάση Εισόδου: AC 230V, 50 Hz (Μονοφασικό) / AC 400V, 50 Hz (Τριφασικό)
  • Μήκος Καλωδίου: 7.5 m
  • Μέγιστη Ισχύς: 3.68 kW (Μονοφασικό) / 11 kW (Τριφασικό)
  • Μέγιστο Ρεύμα:16A
  • Καθαρό Βάρος: 4.88 kg
  • Τύπος Πρίζας:CEE 16
Φορητός Φορτιστής EV Τύπου 2 για Ηλεκτρικά Αυτοκίνητα με Καλώδιο Φόρτισης 16A CEE 16 VEVOR OGBXC11KWWIFIVDUMV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Με μέγιστη ισχύ 11 kW, 4 επίπεδα ρύθμισης ρεύματος (16A / 13A / 10A / 8A), έξυπνο έλεγχο μέσω εφαρμογής και δυνατότητα προγραμματισμού φόρτισης έως 12 ώρες, κάθε φόρτιση γίνεται εύκολη και αποδοτική!
Χαρακτηριστικά :
  • Η οθόνη LCD παρέχει ενημερώσεις κατάστασης φόρτισης σε πραγματικό χρόνο, ενώ η εφαρμογή σας επιτρέπει να ελέγχετε απομακρυσμένα και να ρυθμίζετε το ρεύμα (16A / 13A / 10A / 8A) σύμφωνα με το ηλεκτρικό κύκλωμα του σπιτιού σας.
  • Mήκος καλωδίου φόρτισης : 7,5 m
  • Είτε στο σπίτι είτε στο δρόμο, ο φορτιστής καλύπτει κάθε ανάγκη φόρτισης.
  • Μήκος Καλωδίου: 7.5 m
  • Σύνδεσμος: Τύπος 2 (IEC62196)
  • Βαθμός Αδιαβροχοποίησης: IP66
  • Μέγιστο Ρεύμα:16A