VEVOR 20T 100mm Κύλινδρος Υδραυλικός με Κοίλο Έμβολο QJD20T100MMKXYY01V0
Κωδικός προϊόντος : QJD20T100MMKXYY01V0 ID : 46832
Σύντομη περιγραφή
  • Στερεά Κατασκευή
  • Εύκολη Ανύψωση
  • Γρήγορη Σύνδεση Κεφαλής
  • Φορητή Λαβή
  • Λεία Επιφάνεια
  • Πολυχρηστική Χρήση
20T 100mm Κύλινδρος Υδραυλικός με Κοίλο Έμβολο QJD20T100MMKXYY01V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Υδραυλικός Γρύλος Κύλινδρος με Κοίλο Έμβολο 20T 100mm
  • Στιβαρή Κατασκευή: Κατασκευασμένος για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Ανύψωση: Ιδανικός για γρήγορη και ασφαλή ανύψωση βαρέων φορτίων.
  • Γρήγορη Σύνδεση: Εξοπλισμένος με κεφαλή γρήγορης σύνδεσης για άμεση χρήση.
  • Φορητή Λαβή: Εύκολη μεταφορά χάρη στη βολική λαβή.
  • Λεία Επιφάνεια: Εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και προστασία από φθορές.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές σε διαφορετικούς χώρους.
Διαστάσεις:
  • Διάμετρος Κύριου Άξονα: 58 mm / 2.3 ίντσες
  • Χωρητικότητα: 20 T / 44,000 LBS
  • Διαδρομή Εμβόλου: 100 mm / 4 ίντσες
  • Εξωτερική Διάμετρος: 98 mm / 3.8 ίντσες
  • Βάρος Αντικειμένου: 9 kg / 19.8 lbs
  • Συνολικό Ύψος: 202+12 mm / 8+0.5 ίντσες