VEVOR VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1677 mm με Βαθύ Τόνο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS66INCH8UZWQV0
Κωδικός προϊόντος : JSFLHS66INCH8UZWQV0 ID : 48213
  • Προσωποποιημένες Ευχές
  • Τόνος: C
VEVOR Αλουμινένια Ανεμογλυπτά 1677 mm με Βαθύ Τόνο για Εξωτερικό Χώρο JSFLHS66INCH8UZWQV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ανεμογλυφίδες για Εξωτερικό Χώρο 1677 mm Αλουμινίου Μνημειακές Ανεμογλυφίδες Βαθιάς Τονικότητας
Εμπειρία Χρήστη:
  • Υπέροχοι Τόνοι
  • Προσωποποιημένες Ευχές
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Τόνος: C
  • Μήκος: 66"/1677 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: M22092
  • Υλικό: Αλουμίνιο, Καουτσούκ
  • Καθαρό Βάρος: 7.80 lb/3.54 kg
  • Αλουμινένιοι Σωλήνες: 6 τεμ
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 66 x ?9.84"/1677 x ?250 mm