VEVOR VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 18" Ρυθμιζόμενο με Σιαγόνα CRV GQBSZG18INCHV5JD7V0
Κωδικός προϊόντος : GQBSZG18INCHV5JD7V0 ID : 42150
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 399 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Άνετη Λαβή
  • Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους
VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 18" Ρυθμιζόμενο με Σιαγόνα CRV GQBSZG18INCHV5JD7V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλουμινένιο Ισιοσωλήνιο Κλειδί 18 ιντσών - Ρυθμιζόμενο Κλειδί Υδραυλικών
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός: Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, προσφέρει ευκολία στη χρήση χωρίς να κουράζει.
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από CRV και κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια αντοχή.
  • Άνετη Λαβή: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη και ασφαλή χρήση.
  • Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας: Προσαρμόζεται εύκολα για διάφορες διαμέτρους σωλήνων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες υδραυλικές εργασίες.
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους: Σχεδιασμένο για να φτάνει σε δύσκολα σημεία.
Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 3.2 lbs / 1.46 kg
Ροπή: ≥2034 N.m
Μέγιστο Πάχος Σιαγόνας: 1" / 25.7 mm
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: TD0505 18"
Βάθος Σιαγόνας: 1.8" / 45 mm
Πλάτος Ανοίγματος Σιαγόνας: 3.7" / 95 mm