VEVOR VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 24" Ρυθμιζόμενο με Σιαγόνα CRV GQBS24INCHZGDHZ69V0
Κωδικός προϊόντος : GQBS24INCHZGDHZ69V0 ID : 42151
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 489 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός
  • Στιβαρή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Άνετη Λαβή
  • Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους
VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 24" Ρυθμιζόμενο με Σιαγόνα CRV GQBS24INCHZGDHZ69V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλουμινένιο Ισιοσωλήνιο Κλειδί 24 ιντσών - Ρυθμιζόμενο Κλειδί Υδραυλικών CRV Σιαγόνα
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός: Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, προσφέρει ευκολία στη χρήση χωρίς να κουράζει.
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό: Υψηλής ποιότητας υλικά CRV και κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Άνετη Λαβή: Εργονομική σχεδίαση για άνετη και ασφαλή χρήση.
  • Ρυθμιζόμενο Άνοιγμα Σιαγόνας: Προσαρμόζεται εύκολα για διάφορες διαμέτρους σωλήνων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για επαγγελματίες και ερασιτέχνες υδραυλικούς.
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους: Σχεδιασμένο για να φτάνει και στα πιο δύσκολα σημεία.
Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 5.3 lbs / 2.42 kg
Ροπή: ≥2825N.m
Μέγιστο Πάχος Σιαγόνας: 1.2" / 30 mm
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: TD0505 24"
Βάθος Σιαγόνας: 2" / 50 mm
Πλάτος Ανοίγματος Σιαγόνας: 4.1" / 105 mm