VEVOR VEVOR Ανοξείδωτος Συμπιεστής Καφέ 58mm με Ελατήριο YFC58MMBXGLL7RRBDV0
Κωδικός προϊόντος : YFC58MMBXGLL7RRBDV0 ID : 65372
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 269 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εργονομικός Σχεδιασμός για Εύκολη Πίεση
  • Σταθερή Πίεση με Ελατήριο 30lbs
  • Λαβή Αντιολισθητική για Σταθερό Κράτημα
  • Ανθεκτικός Χάλυβας Τροφίμων
  • Βελτιωμένη Εκχύλιση με Ομοιόμορφη Πίεση
  • Σταθερή Πίεση και Σταθερή Εκχύλιση
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Ανοξείδωτος Συμπιεστής Καφέ 58mm με Ελατήριο YFC58MMBXGLL7RRBDV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 58mm Espresso Tamper VEVOR 58mm Espresso Tamper
Ανοξείδωτος Χάλυβας Καφετιέρας με Ελατήριο
  • Ανθεκτικός Χάλυβας Τροφίμων
Αριθμός Μοντέλου: YFQ58mm0101020005
Υλικό: Ανοξείδωτος Χάλυβας 304 + Κράμα Αλουμινίου
Βάθος Πίεσης Σκόνης: 0.35" / 9 mm
Καθαρό Βάρος: 0.741 lbs / 0.336 kg
Διάμετρος: 2.28" / 58 mm