VEVOR VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3GPM 11.36 L/min 3-Θάλαμοι με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB3Q30GCJB2MV9
Κωδικός προϊόντος : 12VYYSB3Q30GCJB2MV9 ID : 48189
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 588 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Σταθερή και Αποτελεσματική Παροχή Νερού
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
  • Μέγιστη Πίεση: 50 PSI
  • Μέγιστη Ροή: 3.0GPM / 11.36 L/min
VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3GPM 11.36 L/min 3-Θάλαμοι με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB3Q30GCJB2MV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 12V Αντλία Διαφράγματος 3GPM 11.36 L/min 3-Θαλάμων Αντλία Νερού με Διακόπτη Πίεσης
  • 12V Πόσιμη Αντλία Νερού
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Κανονικό Μέγεθος
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
Τάση: DC 12V
Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: NMDP33-G30-50-12
Μέγιστη Πίεση: 50 PSI
Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1/2'' MNPT (Εξωτερική Διάμετρος 20.955 mm)
Διαστάσεις Προϊόντος: 8.15 x 5.43 x 4.92 in / 207 x 138 x 125 mm
Καθαρό Βάρος: 4.21 lbs / 1.91 kg
Ισχύς: 96W