VEVOR VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 5GPM 5-Θαλάμων με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB5Q50GK3DEDV9
Κωδικός προϊόντος : 12VYYSB5Q50GK3DEDV9 ID : 48191
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 769 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Σταθερή και Αποτελεσματική Παροχή Νερού
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
  • Μέγιστη Πίεση: 70 PSI
  • Μέγιστη Ροή: 5.0 GPM / 18.93 L/min
VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 5GPM 5-Θαλάμων με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB5Q50GK3DEDV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Διαφράγματος VEVOR 12V 5GPM 18.93 L/min 5-Θαλάμων
  • Αντλία Πόσιμου Νερού 12V
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση Νερού
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Κανονικό Μέγεθος
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Τάση: DC 12V
  • Αριθμός Μοντέλου: NMDP52-G50-70-12
  • Μέγιστη Πίεση: 70 PSI
  • Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1/2'' MNPT (Εξωτερική Διάμετρος 20.955 mm)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 8.74 x 5.83 x 5.08 in / 222 x 148 x 129 mm
  • Καθαρό Βάρος: 6.28 lbs / 2.85 kg
  • Ισχύς: 216W