VEVOR VEVOR Βαρέως Τύπου Αλουμινένια Τσουγκράνα Τοπίου 914 mm, 3380 mm Χειρολαβή, Ιδανική για Κήπο, Αυλή, Χαλίκι Λιμνούλας, Άμμο Παραλίας, Ασφαλτόστρωση, 15.8m Σχοινί YSSCPLHJ36INDYGLK001V0
Κωδικός προϊόντος : YSSCPLHJ36INDYGLK001V0 ID : 90623
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 579 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-ολισθηρή λαβή για σταθερό κράτημα
  • Συνοδεύεται από 15,8m σχοινί για καθαρισμό λίμνης
  • Ανθεκτικό στη σκουριά, γρατζουνιές και φθορά
  • Λεία επιφάνεια για αξιόπιστη χρήση
  • Εύκολη συναρμολόγηση με σύστημα κουμπώματος
  • Ρυθμιζόμενο μήκος λαβής 3380mm για διαφορετικές εργασίες
  • Πλάτος κεφαλής 914mm και πάχος δοντιών 0,14in για αποτελεσματική κάλυψη μεγάλων περιοχών
  • Πολλαπλές χρήσεις: καθαρισμός φύλλων, απορριμμάτων λιμνών και πισίνας
  • Άνετη λαβή 133in για μείωση κόπωσης και κάμψης
  • Προϊόν SPM Network
VEVOR Βαρέως Τύπου Αλουμινένια Τσουγκράνα Τοπίου 914 mm, 3380 mm Χειρολαβή, Ιδανική για Κήπο, Αυλή, Χαλίκι Λιμνούλας, Άμμο Παραλίας, Ασφαλτόστρωση, 15.8m Σχοινί YSSCPLHJ36INDYGLK001V0
Ευρείας Κάλυψης Καθαριότητα: Με κεφαλή πλάτους 36 in και δόντια πάχους 0.14 in, η ράβδος μπορεί να καθαρίσει μεγάλες περιοχές με μία μόνο κίνηση. Η αντιολισθητική της λαβή 133 in εξασφαλίζει άνετη λαβή, μειώνοντας την κόπωση και το βάρος κάμψης κατά τη μακροχρόνια χρήση.
Εφαρμογές Πολλαπλών Χρήσεων
Ευρείας Κάλυψης Καθαριότητα
Ανθεκτικό στις Καιρικές Συνθήκες & Μακροχρόνιο
Εύκολη Συναρμολόγηση
Αποδοτικό & Εξοικονομητικό
Μείωση Κάμψης
Μήκος Λαβής: 133 in/3380 mm
Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: LVPA36-133
Διαστάσεις Προϊόντος: 133.07 x 36 x 4.92 in/3380 x 914 x 125 mm
Πλάτος Κεφαλής Ράβδου: 36 in/914 mm