VEVOR VEVOR Γεννήτρια Ατμού 7,5 kW με Σύστημα Ελέγχου για Οικιακή Σάουνα ZQFSQHKZQ75KGC0FO001V2
Κωδικός προϊόντος : ZQFSQHKZQ75KGC0FO001V2 ID : 80996
Σύντομη περιγραφή
html
  • Κορυφαία Απόδοση: Ισχύς 7.5 kW προσφέρει γρήγορη και αποτελεσματική δημιουργία ατμού για αναζωογονητικές εμπειρίες σάουνας.
VEVOR Γεννήτρια Ατμού 7,5 kW με Σύστημα Ελέγχου για Οικιακή Σάουνα ZQFSQHKZQ75KGC0FO001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Steam Generator: Ατμογεννήτρια 7.5 kW για Κατ'οίκον Σάουνα και Σπα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Εύρος Θερμοκρασίας: 25–55 ℃ / 77–131 ℉
  • Εκτός Σκληρού Υλικού: Q235B Steel
  • Εσωτερικό Υλικό Δεξαμενής: Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Διαστάσεις Σασί: 17.72 x 7.28 x 13.58 in / 450 x 185 x 345 mm
  • Θέση και Συχνότητα: 220–240V (1PH/2PH), 50/60Hz