VEVOR VEVOR Ελκυστήρας Αποβρύωσης 60" για ATV ή Χλοοκοπτικό με 24 Δόντια QXSCJ60QYGLJUL9E5V0
Κωδικός προϊόντος : QXSCJ60QYGLJUL9E5V0 ID : 46520
Σύντομη περιγραφή
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από Q235 χάλυβα για μακροχρόνια χρήση.
  • Συμβατός Σχεδιασμός: Συμβατό με ATV ή χλοοκοπτικά για ευκολία στη χρήση.
  • Εύκολη Λειτουργία: Απλή διαδικασία λειτουργίας για όλους τους χρήστες.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Γρήγορη και απλή εγκατάσταση χωρίς περίπλοκα εργαλεία.
  • Αντικαταστάσιμες Δόντια: Δυνατότητα αντικατάστασης των δοντιών για συνεχή απόδοση.
  • Αποτελεσματική Απομάκρυνση Χόρτων: Αποτελεσματική απομάκρυνση χόρτων για υγιές γκαζόν.
VEVOR Ελκυστήρας Αποβρύωσης 60" για ATV ή Χλοοκοπτικό με 24 Δόντια QXSCJ60QYGLJUL9E5V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ρυμουλκούμενος Αποβρυωτής 60" για Γκαζόν
Αποβρυωτής Γκαζόν με Ράβδο για ATV ή Χλοοκοπτικό, 24 Δόντια
Ανθεκτική Κατασκευή
Συμβατός Σχεδιασμός
Εύκολη Λειτουργία
Εύκολη Εγκατάσταση
Η εγκατάσταση είναι γρήγορη και απλή, χωρίς την ανάγκη για εξειδικευμένα εργαλεία.
Αντικαταστάσιμα Δόντια
Αποτελεσματικός Ρυμουλκούμενος Αποβρυωτής Γκαζόν
Με 24 δόντια και μήκος ράβδου 60" (1500mm), αυτός ο αποβρυωτής είναι ιδανικός για την αποτελεσματική απομάκρυνση του βρύου από το γκαζόν σας.
Πρωτεύον Υλικό:
Χάλυβας Q235
Μήκος Λαβής:
51.2" / 1300 mm
Τύπος:
Χάλυβας Δόντι, 60" (1500mm)
Αριθμός Μοντέλου:
TBD150
Βάρος Προϊόντος:
66.6 lbs / 30.2 kg
Μήκος Δοντιού:
15.8" x 16.1" / 400 x 410 mm
Αριθμός Δοντιών:
24
Διαστάσεις Προϊόντος:
60" x 63" x 74.8" / 1500 x 1600 x 1900 mm