Κωδικός προϊόντος : LTBCQXZXS10GCJ3PJ001V0 ID : 85695
Σύντομη περιγραφή
  • Αποδοτικό & Εξοικονόμηση Χρόνου
  • Ευρεία Συμβατότητα
  • Εύκολο στη Χρήση
  • Αναβαθμισμένος Σχεδιασμός
  • Αξιόπιστο Εργαλείο
  • Υπενθύμιση Χρήσης
  • Χωρητικότητα: 10 Gal / 37.9 L
  • Πίεση Λειτουργίας: 87 - 116 PSI / 0.6 - 0.8 MPa
  • Υλικό Βάσης: Χάλυβας Άνθρακα
  • Μέγιστη Πίεση: 145 PSI / 1 MPa
  • Συμβατά Οχήματα: ATV, τρακτέρ, pickup, φορτηγά, jeep, RV, UTV
  • Εμπρός Φίσα Ασφαλείας: Χαλκός
  • Σταθερή Λειτουργία
  • Χαρακτηριστικά Ασφαλείας
  • Υψηλό Ποσοστό Επιτυχίας
  • Συμβατότητα Ελαστικών: ≤ 24.5 in / 622 mm
  • Άμεσος Φούσκωμα
  • Αντιδιαβρωτική Κατασκευή
  • Στιβαρός Κύλινδρος Υψηλής Πίεσης
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    • Υπενθύμιση Χρήσης: Ελέγξτε τακτικά την πίεση και διατηρήστε τον εξοπλισμό σε καλή κατάσταση.
    Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Διαστάσεις Είδους (ΜxΠxΥ): 22.0 x 14.2 x 23.0 in / 560 x 360 x 585 mm
    • Υλικό Βαλβίδας Απελευθέρωσης: Χαλκός
    • Χρώμα: Κίτρινο
    • Προσδιορισμός Βαλβίδας Ασφαλείας: G1/4
    • Διαστάσεις Κυλίνδρου: ⌀11.8 x 22.0 in / ⌀300 x 560 mm
    • Υλικό Βαλβίδας Ασφαλείας: Χαλκός
    • Αξία Αποδέσμευσης Βαλβίδας Ασφαλείας: 140 - 145 PSI / 0.97 - 1.0 MPa
    • Αριθμός Μοντέλου Είδους: XJC-019
    • Στυλ: Βαρέος Τύπου
    • Μήκος Ακροφυσίου Πάπιας: 8.1 in / 205 mm