VEVOR VEVOR Ηλεκτρικός Γρύλος Ρυμουλκούμενου 3500 lbs για Τροχόσπιτο & Καμπέρ DDTCQJ3500LBS409FV9
Κωδικός προϊόντος : DDTCQJ3500LBS409FV9 ID : 65290
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολος στη Χρήση
  • Φιλικός προς τον Χρήστη Σχεδιασμός
  • Λαβή για Χρήση Έκτακτης Ανάγκης
  • Μέγιστη Ισχύς: 350W
  • Διαδρομή: 17.1 in / 434 mm
  • Τάση: DC 12V
VEVOR Ηλεκτρικός Γρύλος Ρυμουλκούμενου 3500 lbs για Τροχόσπιτο & Καμπέρ DDTCQJ3500LBS409FV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αξιόπιστος και Ανθεκτικός
Εξαιρετικά Χαρακτηριστικά
  • Εύκολος στη Χρήση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστη Ισχύς: 350W
  • Διαδρομή: 17.1 in / 434 mm
  • Τάση: DC 12V
  • Αριθμός Μοντέλου: RVCP3500
  • Βάρος Προϊόντος: 22.49 lbs / 10.2 kg
  • Μέγιστη Ικανότητα Φορτίου: 3500 lbs / 1588 kg
  • Εύρος Ανύψωσης: 9.5-30 in / 240-760 mm
  • Κύριο Υλικό: Ανθρακοχάλυβας
  • Ελάχιστο Ύψος: 29.13 in / 740 mm