VEVOR VEVOR Ηλεκτρικός Κόφτης Κρέατος 150W με Λεπίδα 170 mm και Ρύθμιση Πάχους 0-15 mm DRQPJJYK150W99Q65001V2
Κωδικός προϊόντος : DRQPJJYK150W99Q65001V2 ID : 103386
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 694 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρός ηλεκτρικός κόφτης 150W με λεπίδα 170 mm για γρήγορο και ομοιόμορφο κόψιμο κρέατος, ζαμπόν, μπαγκέτας και prime steak.
  • Ρυθμιζόμενο πάχος κοπής 0–15 mm για τέλειο έλεγχο σε κάθε φέτα, από πολύ λεπτές έως πιο χοντρές κοπές.
  • Σταθερή απόδοση 65–90 RPM για καθαρή κοπή και ομαλή λειτουργία στο σπίτι.
  • Ευρύς δίσκος κοπής για μεγαλύτερη άνεση και ευκολία στη χρήση.
  • Αποσπώμενος σχεδιασμός για εύκολο καθάρισμα και γρήγορη συντήρηση.
  • Ασφάλεια στη χρήση με διακόπτη ασφαλείας και προστατευτικά χαρακτηριστικά.
  • Συμπαγής και ελαφρύς σχεδιασμός: 355 x 225 x 260 mm και βάρος μόλις 3,15 kg.
  • Ιδανικός για καθημερινή οικιακή χρήση με ανθεκτική κατασκευή και μοντέρνο γκρι χρώμα.
VEVOR Ηλεκτρικός Κόφτης Κρέατος 150W με Λεπίδα 170 mm και Ρύθμιση Πάχους 0-15 mm DRQPJJYK150W99Q65001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ηλεκτρικός Κόφτης Αλλαντικών 150W
Γιατί να τον επιλέξετε
  • Ασφάλεια σε κάθε χρήση: Το περίβλημα υπερυψώνεται κατά 1 mm πάνω από τη λεπίδα για αποφυγή άμεσης επαφής, ενώ διαθέτει κλείδωμα ασφαλείας, αντιολισθητικά πόδια με βεντούζες και knob plate για σταθερότητα.
  • Αποτελεσματική κοπή: Διαθέτει 2 ανοξείδωτες λεπίδες 170 mm (οδοντωτή και λεία) και μοτέρ 150W, με ταχύτητα κοπής 65–90 RPM για ομαλές και καθαρές τομές.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
  • Ταχύτητα κοπής: 65–90 RPM
  • Διάμετρος λεπίδας: 170 mm / 6.7 in
  • Διαστάσεις προϊόντος: 355 x 225 x 260 mm
  • Ρύθμιση πάχους: 0–15 mm
  • Χρώμα: Γκρι
  • Μοντέλο: SL517
  • Καθαρό βάρος: 3.15 kg
  • Ισχύς: 150W