VEVOR VEVOR Ηλεκτροκόλληση 3-σε-1 Πλάσματος, Κοπτική Μηχανή και Συγκολλητής TIG/MMA, με Λειτουργίες 50A & 200A, LED Ψηφιακή Οθόνη, 220V DGNQHJ200A50X64T7001V2
Κωδικός προϊόντος : DGNQHJ200A50X64T7001V2 ID : 95458
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή και αποδοτική κοπή
  • Περισσότερες Λειτουργίες
  • Χαρακτηριστικά Ασφαλείας
  • Ιδανική για Ερασιτέχνες και Επαγγελματίες
  • Άφθονα Αξεσουάρ
  • Συγκολλήστε Πιο Μακροχρόνια και Ασφαλέστερα
VEVOR Ηλεκτροκόλληση 3-σε-1 Πλάσματος, Κοπτική Μηχανή και Συγκολλητής TIG/MMA, με Λειτουργίες 50A & 200A, LED Ψηφιακή Οθόνη, 220V DGNQHJ200A50X64T7001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Εύκολη Μεταφορά & Ασφαλής Χρήση
Ψηφιακή Οθόνη
Περισσότερες Ενισχυμένες Λειτουργίες
Υψηλή Απόδοση
Η μηχανή κοπής πλάσματος 50A μπορεί να επιτύχει καθαρές κοπές έως 10 mm πάχος και μέγιστες κοπές έως 15 mm πάχος. Αντιμετωπίζει με ευκολία μια μεγάλη γκάμα υλικών, όπως χαμηλού άνθρακα χάλυβα, χυτοσίδηρο, ανοξείδωτο χάλυβα και μεταλλικά φύλλα (Μόνο 220V).
Κομπο 3-σε-1
Το VEVOR 3-σε-1 πλασματικό κοπτήρι συγκολλητής ενσωματώνει λειτουργίες κοπής πλάσματος, TIG και συγκόλλησης MMA. Διαθέτει μέγιστη ικανότητα κοπής πλάσματος 50A και συγκόλλησης 200A, παρέχοντας ισχυρή απόδοση για διάφορες μεταλλικές εργασίες (Δεν είναι κατάλληλο για συγκόλληση αλουμινίου!).
VEVOR 3-in-1 Κομπίνα Πλάσμα Κοπή / TIG / MMA
  • Ισχυρή & Αποτελεσματική Κοπή
  • Περισσότερες Λειτουργίες
  • Χαρακτηριστικά Ασφαλείας
  • Ιδανικό για DIYers & Επαγγελματίες
  • Πλούσια Αξεσουάρ
  • Συγκόλληση για Περισσότερη Ωρα με Ασφάλεια
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Τάση: 220-240V 50Hz
  • Μοντέλο: CT-416
  • Πίνακας Ελέγχου: Οθόνη LED
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 15.35 x 6.7 x 10.24 ίντσες / 390 x 170 x 260 mm