Κωδικός προϊόντος : TTM55INCH7889J5RHV0 ID : 65620
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολο στον καθαρισμό: Διατηρήστε το στρώμα σας καθαρό και φρέσκο με ελάχιστη προσπάθεια.
  • Εξοικονόμηση χώρου: Ο τριπλός σχεδιασμός του επιτρέπει εύκολη αποθήκευση.
  • Πολλαπλές χρήσεις: Ιδανικό για ύπνο, γιόγκα ή ως χαλάκι δαπέδου.
  • Φυσικά υλικά: Κατασκευασμένο από φυσικό ρατάν για μια αυθεντική εμπειρία.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ιαπωνικό Στρώμα Τατάμι VEVOR Ιαπωνικό Στρώμα Τατάμι 80 x 55 in
Τύπος Συναρμολόγησης: 3-Πτυχή
Πάχος: 0.5 ίντσες / 12.7 mm
Αριθμός Μοντέλου: TXSS1397*2032
Βάρος Προϊόντος: 13.89 lbs / 6.3 kg
Διαστάσεις Προϊόντος: 80 x 55 x 0.5 in / 2032 x 1397 x 13 mm