VEVOR VEVOR Ισιωτήρας Γκαζόν με Ροδάκι, Ανοξείδωτος 36"x10" με Ρυθμιζόμενη Λαβή 213 εκ. CPPZPEKGLK10DCB4D002V0
Κωδικός προϊόντος : CPPZPEKGLK10DCB4D002V0 ID : 102737
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 540 Πόντους
  • Διαστάσεις βάσης: 36" x 10" (91,4 x 25,4 εκ.) – ιδανικό για μεγάλες και μικρές επιφάνειες
  • Ρυθμιζόμενη λαβή μήκους έως 213 εκ. για άνετη εργασία χωρίς σκύψιμο
  • Κατασκευή από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι 201 και κράμα αλουμινίου για μέγιστη αντοχή
  • Ανθεκτική στη σκουριά επιφάνεια για μακροχρόνια χρήση
  • Πλήρως συγκολλημένη κατασκευή για επιπλέον σταθερότητα και αντοχή
  • Εργονομικός σχεδιασμός που μειώνει την καταπόνηση και εξοικονομεί χρόνο και κόπο
  • Ιδανικό για γκαζόν, αυλές, γήπεδα γκολφ και άλλες εξωτερικές επιφάνειες
  • Διατίθεται σε πολλαπλά μεγέθη για να καλύψει κάθε ανάγκη
  • Ελαφρύς σχεδιασμός – βάρος μόλις 3,95 κιλά για εύκολη μεταφορά και χρήση
  • Αριθμός τμημάτων λαβής: 3 για εύκολη συναρμολόγηση και αποθήκευση
  • Κωδικός προϊόντος: LJY9006, Χρώμα: Μαύρο
VEVOR Ισιωτήρας Γκαζόν με Ροδάκι, Ανοξείδωτος 36"x10" με Ρυθμιζόμενη Λαβή 213 εκ. CPPZPEKGLK10DCB4D002V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Βέλτιστη Εφαρμογή: Η τσουγκράνα ισοπέδωσης γκαζόν είναι κατάλληλη για διάφορα εδάφη, όπως γκαζόν, αγροκτήματα, κήπους και γήπεδα γκολφ. Ιδανική για ισοπέδωση άμμου, χώματος, κομπόστ και βρύων. Εύκολη Συναρμολόγηση: Το πακέτο περιλαμβάνει αναλυτικό εγχειρίδιο οδηγιών και γάντια, ώστε να συναρμολογήσετε και να αποσυναρμολογήσετε το εργαλείο γρήγορα και εύκολα. Απλώς ευθυγραμμίστε τα σπειρώματα της λαβής, βιδώστε και σφίξτε, συνδέστε τη βάση και στερεώστε με τα μπουλόνια χρησιμοποιώντας το κλειδί. Η εγκατάσταση είναι απλή και χωρίς κόπο. Άνετη & Εύκολη Χρήση: Η ρυθμιζόμενη λαβή 3 τμημάτων προσφέρει ευκολία σε άτομα κάθε ύψους. Η αντιολισθητική λαστιχένια επένδυση εξασφαλίζει άνετο κράτημα. Η τσουγκράνα μπορεί να περιστραφεί 180°, εξαλείφοντας την ανάγκη για ανύψωση και αναποδογύρισμα του εδάφους. Κάθε λεπτομέρεια έχει σχεδιαστεί για να μειώνει την κόπωση κατά τη διάρκεια της εργασίας. Ενισχυμένη Αντοχή: Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι και κράμα αλουμινίου, με βάση πάχους 1,7mm, η τσουγκράνα προσφέρει αυξημένη αντοχή στη διάβρωση και παραμένει στιβαρή με την πάροδο του χρόνου. Δεν παραμορφώνεται και δεν σπάει εύκολα, ακόμα και με συχνή χρήση. Προηγμένη Βάση με Ρολά: Η αναβαθμισμένη τσουγκράνα ισοπέδωσης 36" x 10" διαθέτει ρολά αλουμινίου στη βάση, προσφέροντας ταχύτερη και πιο ομαλή ισοπέδωση του εδάφους. Απολαύστε πιο αποδοτική και ξεκούραστη φροντίδα γκαζόν. VEVOR Αναβαθμισμένη Τσουγκράνα Ισοπέδωσης με Ρολά, 36" x 10" από Ανοξείδωτο Ατσάλι, με Ρυθμιζόμενη Λαβή 213cm, Βαρέως Τύπου Εργαλείο Ισοπέδωσης για Γκαζόν & Γήπεδα Γκολφ
  • Στιβαρή & Ανθεκτική Κατασκευή
  • Ανθεκτική στη Σκουριά
  • Πλήρως Συγκολλημένη Δομή
  • Πολλαπλές Χρήσεις
  • Διατίθεται σε Διάφορα Μεγέθη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μήκος Λαβής: 2130 mm / 83.9 in
  • Διαστάσεις Βάσης: 254 x 914 mm / 10 x 36 in
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Βάρος: 3.95 kg / 8.7 lbs
  • Αριθμός Τμημάτων Λαβής: 3
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 918 × 255 × 2240 mm / 36 × 10 × 88.2 in