VEVOR VEVOR Ισχυρός Ηλεκτρικός Κινητήρας 350W DC 24V 3000rpm για Ηλεκτρικό Ποδήλατο, Μοτοσικλέτα Χώματος και DIY Κατασκευές. ZLWSDJTJ350WC2NWCV9
Κωδικός προϊόντος : ZLWSDJTJ350WC2NWCV9 ID : 61548
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 633 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 350W
  • Τάση: 24V
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 3500 RPM
  • Ονομαστική ταχύτητα: 3000 RPM
  • Ονομαστική ροπή: 1.11N·m
  • Αναλογία γραναζιών: 9.7:1
VEVOR Ισχυρός Ηλεκτρικός Κινητήρας 350W DC 24V 3000rpm για Ηλεκτρικό Ποδήλατο, Μοτοσικλέτα Χώματος και DIY Κατασκευές. ZLWSDJTJ350WC2NWCV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ισχυρός Ηλεκτρικός Κινητήρας 350W για E-Bike
Αναβαθμίστε τη βόλτα σας με τον κινητήρα 350W, σχεδιασμένο για E-Bike και Dirt Bike. Με 100% καθαρό χάλκινο πυρήνα, προσφέρει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.
  • Ισχύς: 350W
  • Ροπή: 1.11N·m
  • Σχέση μετάδοσης: 9.7:1
  • Φορτίο: ≤ 100 kg
  • Κατεύθυνση περιστροφής: CW
Διαστάσεις προϊόντος: 145 x 125 x 130 mm