VEVOR VEVOR Καθαριστικό Υπερήχων 10L με Καλάθι, Θερμαντήρα και Χρονοδιακόπτη 240W HGKCSBQXJ10LMJDLBV2
Κωδικός προϊόντος : HGKCSBQXJ10LMJDLBV2 ID : 67775
Σύντομη περιγραφή
html
  • Επαγγελματική Τεχνολογία Καθαρισμού Υπερήχων
  • Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέων
  • Λειτουργία Αποαερισμού Διπλής Ισχύος
  • Φιλικός προς το Χρήστη Ψηφιακός Πίνακας Ελέγχου
  • Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
  • Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
VEVOR Καθαριστικό Υπερήχων 10L με Καλάθι, Θερμαντήρα και Χρονοδιακόπτη 240W HGKCSBQXJ10LMJDLBV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
10L Υπερηχητικός Καθαριστής 10L Υπερηχητικός Καθαριστής με Καλάθι, Θερμαντήρα και Χρονοδιακόπτη 240W
Κορυφαία Χαρακτηριστικά
  • Επαγγελματική Τεχνολογία Καθαρισμού Ultra Sonic
  • Διπλή Λειτουργία Αποαερισμού
  • Φιλικός προς τον Χρήστη Ψηφιακός Πίνακας Ελέγχου
  • Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
  • Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μετατροπείς Υπερήχων: 4 τεμάχια
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 330 x 268 x 295 mm
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤75dB
  • Μήκος Καλωδίου Ρεύματος: 1.5 m
  • Χωρητικότητα: 10L
  • Μοντέλο: KZ-F10
  • Χρόνος Ελέγχου: 0-30 Λεπτά
  • Βάρος Προϊόντος: 6.8 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Εύρος Θερμοκρασίας: 0-80°C
  • Ισχύς Υπερήχων: 240W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 600W
  • Διαστάσεις Εσωτερικής Δεξαμενής από Ανοξείδωτο Χάλυβα: 300 x 235 x 150 mm (Πάχος Τοίχου: 1.0 mm)