VEVOR VEVOR Καθαρός Ημιτονοειδής Μετατροπέας 1000W DC12V σε AC230V με Τηλεχειριστήριο CE FCC CZXNBQ1000WCILWT2V2
Κωδικός προϊόντος : CZXNBQ1000WCILWT2V2 ID : 45636
Μη διαθέσιμο
Θέλω να ενημερωθώ μόλις έρθει!
Συμπληρώστε το email σας και θα ενημερωθείτε μόλις παραλάβουμε το προϊόν
ΝΕΟ! Πλάνο δόσεων με & χωρίς πιστωτική κάρτα
visa-image mastercard-image
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς Εξόδου: 1000W Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου
  • Ευέλικτη Χρήση
  • Τηλεχειριστήριο
  • Πολλαπλή Χρησιμότητα
  • Συμβουλές Χρήσης
Μη διαθέσιμο
VEVOR Καθαρός Ημιτονοειδής Μετατροπέας 1000W DC12V σε AC230V με Τηλεχειριστήριο CE FCC CZXNBQ1000WCILWT2V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καθαρού Ημιτόνου Inverter Ισχύος 1000W DC12V σε AC230V με Τηλεχειριστήριο CE FCC 1000W Καθαρού Ημιτόνου Inverter Ισχύος
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για την παροχή ενέργειας με τον VEVOR Καθαρού Ημιτόνου Inverter Ισχύος 1000W. Ιδανικός για χρήση σε οικιακές και επαγγελματικές εφαρμογές, αυτός ο inverter προσφέρει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση.
Αλουμινένιο Κέλυφος
Ευέλικτη Χρήση
Με δυνατότητα μετατροπής DC 12V σε AC 230V, αυτός ο inverter είναι ιδανικός για χρήση σε αυτοκίνητα, τροχόσπιτα, σκάφη και άλλες εφαρμογές όπου απαιτείται αξιόπιστη παροχή ρεύματος.
Τηλεχειριστήριο
Πολυμορφικότητα στην Καλύτερη Μορφή της
Σημαντικές Συμβουλές Χρήσης
  • Βεβαιωθείτε ότι η τάση εισόδου είναι 12V DC.
  • Η τάση εξόδου είναι 230V AC.
  • Η ονομαστική ισχύς εξόδου είναι 1000W, ενώ η μέγιστη ισχύς εκκίνησης φτάνει τα 2000W.
Διαστάσεις Προϊόντος: 305 x 144 x 72 mm