Κωδικός προϊόντος : LLKYJC11YC0080XFQV0 ID : 46565
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ελαστικότητα Τροχών: Οι τροχοί από καουτσούκ 11" προσφέρουν εξαιρετική ελαστικότητα και αντοχή στην άμμο.
  • Αντιολισθητική Λαβή: Η λαβή είναι σχεδιασμένη για να προσφέρει άνετο και ασφαλές κράτημα.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανικό για ψάρεμα, πικνίκ και άλλες υπαίθριες δραστηριότητες.
Φορτίο Μέγιστης Χωρητικότητας: 200 lbs / 90.71 kg
Δύο Μεγάλοι Τροχοί: 11" / 275 mm από καουτσούκ για άμμο
Ανθεκτική Κατασκευή: Ατσάλινο καρότσι με 7 θήκες για καλάμια ψαρέματος
Μεγάλη Χωρητικότητα Καροτσιού Ψαρέματος
Τροχοί Υψηλής Ελαστικότητας
Αντιολισθητική Λαβή
Η εργονομική, αντιολισθητική λαβή προσφέρει άνεση και ασφάλεια κατά τη μεταφορά του καροτσιού.
Γρήγορη Εγκατάσταση και Αποσυναρμολόγηση
Πολλαπλές Χρήσεις
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγεθος Τροχού: Φ11 in / 275 mm
  • Εσωτερικό Μέγεθος Πλαισίου: 34 x 14.5 x 7 in / 865 x 370 x 180 mm
  • Μοντέλο Προϊόντος: YK-200
  • Βάρος Προϊόντος: 28.21 lbs / 12.8 kg
  • Μέγεθος Προϊόντος: 50.39 x 26.18 x 35.03 in / 1280 x 665 x 890 mm