VEVOR VEVOR Κιθάρα Ακουστική 41" Cutaway για Αρχάριους με Θήκη Μεταφοράς QJMYJT41INCHUTUU7001V0
Κωδικός προϊόντος : QJMYJT41INCHUTUU7001V0 ID : 78514
Σύντομη περιγραφή
  • Άνετη Αίσθηση
  • Ελαφριά Σχεδίαση, Μεγάλη Ευκολία
  • Ευέλικτη Διασκέδαση σε Εξωτερικούς Χώρους
  • Προσεκτική Επιλογή για Ειδικές Περιπτώσεις
  • Γρήγορο και Ακριβές Κούρδισμα
    VEVOR Κιθάρα Ακουστική 41" Cutaway για Αρχάριους με Θήκη Μεταφοράς QJMYJT41INCHUTUU7001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR 41" Cutway Acoustic Κιθάρα Φυσικού Χρώματος - Σετ Εκμάθησης για Αρχάριους
    • Άνετη Αίσθηση: Σχεδιασμένη για άνετο κράτημα και απόλυτο έλεγχο σε κάθε νότα.
    • Ελαφρύ Σακίδιο, Μεγάλη Ευκολία: Μεταφέρεται με ευκολία για μουσική παντού, οποιαδήποτε στιγμή.
    • Πολυχρηστική Διασκέδαση Υπαίθρου: Ιδανική επιλογή για παρέες, κάμπινγκ ή πικνίκ.
    • Γρήγορος και Ακριβής Κουρδισμός: Διασφάλιση σωστής απόδοσης με κάθε χρήση.
    Διαστάσεις: 41 in/1041.4 mm
    Χρώμα: Φυσικό Φινίρισμα
    Αριθμός Μοντέλου: FG068C-41N
    Στυλ: Cutway Ακουστική Κιθάρα
    Υλικό: Επάνω μέρος από έλατο, Πίσω μέρος από μαόνι, Ταστιέρα από ξύλο τριανταφυλλιάς
    Διαστάσεις προϊόντος: 40.55 x 15.67 x 4.72 in/1030 x 398 x 120 mm