VEVOR VEVOR Κλουβιά Ντομάτας 39.4", 3τμχ, Πράσινα Μεταλλικά Στηρίγματα για Φυτά FXKZDFQ14.639TGKGV0
Κωδικός προϊόντος : FXKZDFQ14.639TGKGV0 ID : 40595
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 599 Πόντους
VEVOR Κλουβιά Ντομάτας 39.4", 3τμχ, Πράσινα Μεταλλικά Στηρίγματα για Φυτά FXKZDFQ14.639TGKGV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Κλουβιά Ντομάτας VEVOR, 14.6" x 14.6" x 39.4", Σετ 3 Κλουβιών για Κήπο
Ιδανικό Μέγεθος Κλουβιών
Με διαστάσεις 14.6" x 14.6" x 39.4" (37 x 37 x 100 cm), αυτά τα κλουβιά είναι σχεδιασμένα για να παρέχουν την απαραίτητη υποστήριξη στα φυτά σας.
Υποστήριξη Αναρριχώμενων Φυτών
Ατσάλι με Επίστρωση PVC
Σχεδιασμός Διασύνδεσης
Ευέλικτος Συνδυασμός
Εκτεταμένη Εφαρμογή
  • Χωρητικότητα Φορτίου: 22 lbs/ 10 kg
  • Χρώμα: Πράσινο
  • Ποσότητα: Σετ 3 Κλουβιών
  • Διάμετρος Σιδερένιου Στυλοβάτη: 0.2 in/ 4 mm
  • Μοντέλο: VV-KZDFQJ14.6X39LS3Z
  • Υλικό: Ατσάλι
  • Φινίρισμα: Επίστρωση PVC
  • Βάθος στο Έδαφος: 10 in/ 26 cm