VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1350W με Διάμετρο Διάτρησης 50mm (0-800RPM) CLZJPCSDJ50MZJK7N001V2
Κωδικός προϊόντος : CLZJPCSDJ50MZJK7N001V2 ID : 79896
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή Απόδοση Διάτρησης: Ο κινητήρας 1350W προσφέρει αποδοτική διάτρηση. Η μαγνητική δραπανομηχανή υποστηρίζει διάμετρο διάνοιξης έως 2" / 50 mm και εύρος διάτρησης στρέβλωσης από Φ0,1"-0,6" / Φ3-16 mm—ιδανική για λεπτομερείς εργασίες αλλά και για μεγάλες κλίμακας έργα.
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1350W με Διάμετρο Διάτρησης 50mm (0-800RPM) CLZJPCSDJ50MZJK7N001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Μαγνητικό Πιεστικό Τρυπάνι
  • Ισχύς: 1350W για μέγιστη διάτρηση 50mm.
  • Ταχύτητα: Ρυθμιζόμενη ταχύτητα 0-800RPM, ιδανική για κάθε εργασία.
  • Κατασκευή: Ανθεκτικό μεταλλικό σώμα με υψηλής ακρίβειας σπείρωμα.
  • Ασφάλεια: Προστασία υπερφόρτωσης για μακροχρόνια χρήση.
  • Σύστημα Ψύξης: Αποτελεσματική ψύξη για διατήρηση της απόδοσης.
  • Σχεδιασμός: Συμπαγής και φορητός για εύκολη μεταφορά.
  • Σταθερότητα: Σταθερή βάση για ακρίβεια στη διάτρηση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
Μέγιστο Βάθος Τρυπήματος:3.9" / 100 mm
Μέγιστη Διαδρομή:8.3" / 210 mm
Τύπος Στελέχους:3/4" / 19 mm Weldon Shank
Μαγνητική Δύναμη:2810 lbf / 12500N
Μέγιστο Βάθος Κορμού:2" / 50 mm
Καθαρό Βάρος:23.6 lbs / 10.7 kg
Εύρος Διάτρησης Συστροφής:Φ0.1"–Φ0.6" / Φ3–Φ16 mm
Ονομαστική Ισχύς (Φορτίο):1400W (US) / 1350W (EU)
Μοντέλο Προϊόντος:8850E
Ταχύτητα χωρίς Φόρτο:0–800 RPM
Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ):10.2" x 9.1" x 16.9" / 260 x 230 x 430 mm