VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 2810 lbf 1.6 in 11 Μύτες CLZJP11J40MMIQMACV2
Κωδικός προϊόντος : CLZJP11J40MMIQMACV2 ID : 67450
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή Απόδοση
  • Πολλαπλές Δυνατότητες Διάτρησης
  • Ακριβής Έλεγχος Βάθους
  • Ανθεκτικοί Οδηγοί Ράγες
  • Ισχυρή Μαγνητική Πρόσφυση
  • Σταθερή Βάση
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 2810 lbf 1.6 in 11 Μύτες CLZJP11J40MMIQMACV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μαγνητικό Τρυπάνι 1400WΜαγνητικό Τρυπάνι 1400W - Επαγγελματική Απόδοση
Ανακαλύψτε την απόλυτη δύναμη και ακρίβεια με το Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W. Σχεδιασμένο για να καλύπτει τις πιο απαιτητικές ανάγκες, αυτό το εργαλείο προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευελιξία.
Ισχυρή Απόδοση
Με μέγιστη ισχύ 1400W και μαγνητική δύναμη 2810 lbf, το τρυπάνι αυτό είναι έτοιμο να αντιμετωπίσει κάθε πρόκληση.
Πολλαπλές Δυνατότητες Διάτρησης
Ακρίβεια και Έλεγχος Βάθους
Σταθερή Βάση και Ισχυρή Προσκόλληση
Η ισχυρή μαγνητική προσκόλληση και η σταθερή βάση προσφέρουν ασφάλεια και σταθερότητα κατά τη χρήση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης (Κορώνα): Φ1.6 in / Φ40 mm
  • Μέγιστη Μαγνητική Δύναμη: 2810 lbf / 12500 N
  • Ταχύτητα Χωρίς Φόρτωση: 800 rpm
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης (Σπειροειδές Τρυπάνι): Φ0.1-0.6 in / Φ3-16 mm
  • Τύπος Στελέχους: Weldon Shank (3/4" / 19.05 mm)
  • Μέγιστο Βάθος Κορώνας: 2 in / 50 mm
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης (Σπειροειδές Τρυπάνι): 3.9 in / 100 mm
  • Μέγιστη Απόσταση Ταξιδιού: 6.3 in / 160 mm