VEVOR VEVOR Μεσαίο Κουτί Υπολογιστή ATX με 4 ARGB Ανεμιστήρες DNJXZT120MMAXBJ08001V9
Κωδικός προϊόντος : DNJXZT120MMAXBJ08001V9 ID : 71794
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 871 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ενισχυμένη Αισθητική
  • Βελτιστοποιημένη Απόδοση Ψύξης
  • Ευέλικτη Διαμόρφωση Συστατικών
  • Διάφορες Επιλογές Αποθήκευσης
  • Εύκολος Καθαρισμός και Συντήρηση
  • Βελτιωμένη Ροή Αέρα
VEVOR Μεσαίο Κουτί Υπολογιστή ATX με 4 ARGB Ανεμιστήρες DNJXZT120MMAXBJ08001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html
Κουτί Υπολογιστή VEVOR Mid-Tower ATX για Gaming
  • Ενισχυμένη Αισθητική: Απολαύστε την κομψότητα με 4 x 120 mm ARGB ανεμιστήρες.
  • Βελτιστοποιημένη Απόδοση Ψύξης: Ιδανική ροή αέρα για την προστασία των εξαρτημάτων σας.
  • Ευέλικτη Διαμόρφωση Εξαρτημάτων: Προσαρμόστε το σύστημα σας με ευκολία.
  • Ποικιλία Επιλογών Αποθήκευσης: Χώρος για όλες τις ανάγκες σας.
  • Εύκολος Καθαρισμός και Συντήρηση: Διατηρήστε το κουτί σας καθαρό και λειτουργικό.
  • Βελτιωμένη Ροή Αέρα: Εξασφαλίστε την καλύτερη απόδοση.
Συμβατότητα Μητρικής Πλακέτας: ATX/M-ATX/ITX
Τύπος: Mid Tower
Υποστηριζόμενη Ποσότητα Ανεμιστήρων: 8 x 120 mm, 5 x 140 mm
Θέσεις Επέκτασης: 7
Μέγιστο Μήκος GPU: 12.6 in / 320 mm