VEVOR VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 4KW, 220V, 5.5HP για Έλεγχο Ταχύτητας Κινητήρα BPQDXN4KW220V8MZPV7
Κωδικός προϊόντος : BPQDXN4KW220V8MZPV7 ID : 45551
Σύντομη περιγραφή
  • Μοναδική Μέθοδος Ελέγχου
  • Υψηλής Ποιότητας Υλικό
  • Υψηλός Όγκος Αέρα
  • Έξυπνη Ψηφιακή Οθόνη
  • Πολλαπλή Προστασία
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 4KW, 220V, 5.5HP για Έλεγχο Ταχύτητας Κινητήρα BPQDXN4KW220V8MZPV7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Είσοδος AC 220V, Ισχύς 4KW, Μετατροπέας Συχνότητας CNC, Inverter Μετατροπέας VFD 5.5HP, Είσοδος 1 ή 3 Φάσεων, Έξοδος 3 Φάσεων, Μετατροπέας CNC για Έλεγχο Ταχύτητας Κινητήρα
Μοναδική Μέθοδος Ελέγχου
Υψηλής Ποιότητας Υλικό
Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση και αξιοπιστία.
Υψηλός Όγκος Αέρα
Εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και σταθερή λειτουργία του συστήματος.
Έξυπνη Ψηφιακή Οθόνη
Παρέχει εύκολη παρακολούθηση και ρύθμιση των παραμέτρων λειτουργίας.
Πολλαπλή Προστασία
Ενσωματωμένα χαρακτηριστικά προστασίας για ασφαλή λειτουργία και αποφυγή ζημιών.
Ευρεία Εφαρμογή
Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές CNC και ελέγχου κινητήρα.
  • Είσοδος Φάσης: 1 ή 3 Φάσεων
  • Έξοδος Φάσης: 3 Φάσεων
  • Δόνηση: Κάτω από 0.5 G
  • Έξοδος Ρεύματος: 0-17A
  • Είσοδος Τάσης: 220V
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 8.7 x 4.6 x 5.8 in / 220 x 118 x 148 mm
  • Συχνότητα Εισόδου: 50/60 Hz
  • Ιπποδύναμη: 5.5 HP
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 23~104℉ / -5 ~ 40 ℃
  • Υγρασία: 0-90% Σχετική Υγρασία (χωρίς δροσιά)
  • Μοντέλο: strong00-4S2-1B
  • Έξοδος Τάσης: 0-220V
  • Καθαρό Βάρος: 5.73 lbs / 2.6 kg
  • Ισχύς: 4 kW