VEVOR VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 5HP 4KW 18A 1 ή 3 Φάσεων AC 220V Είσοδος σε 3 Φάσεων AC 0~220V Έξοδος BPQDQ4KW220V0UNGLV7
Κωδικός προϊόντος : BPQDQ4KW220V0UNGLV7 ID : 61848
Σύντομη περιγραφή
html
  • Είσοδος: 1PH AC220V ή 3PH AC220V
  • Ισχύς: 5HP (4KW)
  • Ρεύμα Εισόδου: 18A
  • Συχνότητα Εξόδου: 0-2000Hz
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 220 x 118 x 148 mm
  • Βάρος Καθαρού: 2.55 kg
VEVOR Μετατροπέας Συχνότητας 5HP 4KW 18A 1 ή 3 Φάσεων AC 220V Είσοδος σε 3 Φάσεων AC 0~220V Έξοδος BPQDQ4KW220V0UNGLV7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Προηγμένος Μετατροπέας Συχνότητας Προηγμένος Μετατροπέας Συχνότητας VFD
  • Είσοδος: 1 ή 3 Φάσεις AC 220V
  • Έξοδος: 3 Φάσεις AC 0~220V
  • Εύρος Συχνότητας: 0-2000Hz
  • Ισχύς: 4KW
  • Ρεύμα Εισόδου: 18A
Κορυφαία Χαρακτηριστικά
  • Ευρεία Κλίμακα Μεταβλητής Συχνότητας
  • Φιλική προς τον Χρήστη Λειτουργία
  • Ενσωματωμένο Σύστημα Προστασίας 10 Επιπέδων
  • Αποτελεσματική Ψύξη με Χαμηλό Θόρυβο
Διαστάσεις & Βάρος
Διαστάσεις: 220 x 118 x 148 mm
Καθαρό Βάρος: 2.55 kg
Σημείωση
Η συσκευή είναι σχεδιασμένη για να λειτουργεί με συχνότητα εισόδου 50Hz/60Hz και είναι ιδανική για ποικίλες εφαρμογές.