VEVOR VEVOR Μηχανοκίνητη Βάση Τηλεόρασης 28" για 26-57" με Τηλεχειριστήριο DSZJ700MM50YC0001V2
Κωδικός προϊόντος : DSZJ700MM50YC0001V2 ID : 42732
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Motorized TV Lift Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Motorized TV Lift
  • Ευέλικτο Ύψος: Ρυθμιζόμενο ύψος από 38'' έως 65'' (96.5-165 cm)
  • Ισχυρός Κινητήρας: Μέγιστη ανύψωση 1000 N με ταχύτητα ανύψωσης 15 mm/s
  • Υλικό Αλουμινίου: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για αντοχή και ελαφρότητα
  • Τηλεχειριστήριο & Ενσύρματος Έλεγχος: Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο για εύκολη χρήση
  • Μεγάλη Ικανότητα Φόρτωσης: Ικανότητα φόρτωσης έως 132 lbs (60 kg)
VEVOR Μηχανοκίνητη Βάση Τηλεόρασης 28" για 26-57" με Τηλεχειριστήριο DSZJ700MM50YC0001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μηχανοκίνητη Βάση Τηλεόρασης με Ανύψωση 28 Ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχυρός Κινητήρας: Εξασφαλίζει ομαλή και αθόρυβη λειτουργία με ταχύτητα ανύψωσης 15 mm/s.
  • Ευρεία Συμβατότητα: Κατάλληλη για τηλεοράσεις έως 50" (127 cm) και μέγιστο βάρος 132 lbs (60 kg).
  • Υλικό Κατασκευής: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό αλουμίνιο με επίστρωση για μακροχρόνια χρήση.
  • Έλεγχος: Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο και ενσύρματο έλεγχο για εύκολη χρήση.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για οικιακή χρήση, γραφεία ή επαγγελματικούς χώρους.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγιστη Συμβατή Διάσταση Τηλεόρασης: 50" / 127 cm
  • Ταχύτητα Ανύψωσης: 3/5'' / 15 mm/s
  • Μέγιστη Ανύψωση: 1000 N
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μέγεθος Βίδας Πλάκας Στήριξης: M8*16
  • Τάση Εισόδου: 24V